Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-08-30 23:22:34

Zap

Zarejstrowany

Zarejestrowany: 2008-08-30
Posty: 1
Punktów :   -1 

Zap

1) Inoue Tsumaki
2) Robert
3) 1,5mln. Na dwóch kontach. Pierwsze zrobiłem z zamiarem "wykoksania" go na pve/pvp a następnie sprzedania. Chęci jednak ustały po nabiciu 500k FB i wziąłem się za porządne koksanie main konta. Na nim jest prawie milionik. Wszystko jednak nabiłem sam, potwierdzić to mogę skrinami jak i logowaniem na drugie konto - dla mnie no problem.

1 konto:
http://img185.imageshack.us/img185/8026/fbic0.jpg

2 konto:
http://img247.imageshack.us/my.php?image=fb2ft5.jpg

4) Na obu kontach mam koło 1k fame'a (skrinów już mi si.ę robić nie chce ale oczywiście mogę jeżeli bardzo wam na tym zależy. Z tym że na drugim więcej grałem HA i mam prawie r5, natomiast na pierwszym brakuje mi 3 fejma do r4, crap...). Do tego r1 glad... (cóż, za RA nie przepadam, sorry nie będę na siłę nabijał FB. Interesuje mnie tylko przyzwoita gra a TA lubię pograć - owszem, ale prawie nigdy nie było z kim i tak to wyszło ekhm...)

5) Warrior, paras. Od biedy snare ale kiepo z tym bo dawno nie grałem.

6) Hellfire Impact, bardzo długo. Gildia po prostu się rozpadła. Wcześniejszych gildii nawet nie pamiętam, rozpadały się po 2 - 3 tygodniach grania gvg). //dodane: Jeszcze zapomniałem! grałem wariem przecież w ninjas disguise w czasie ich .świetności top 300 : P ale z pwoodu odejścia kilku fajnych osób (jest to amerykańska gildia) i ja zrezygnowalem. Trudno. Na prawdę fajnie mi się z nimi grało, pamiętam jeszcze Johna jak aggrował gdy nas na splicie pojechali hehehe, aż się łezka w oku kręci. ; )

7) Bo ogarniacie, macie dobry skład i tylko z wami mogę coś na prawdę pograć (tak, są inne gildie ale albo mają pełny skład, albo wymagają ogarniania top 100). Zresztą podoba mi się to, że gracie nie tylko z polakami, fajne doświadczenie. ogólnie zrobiliście na mnie pozytywne wrażenie.

8) Cóż, nie jestem super, zreszta widzieliście jak gram.Nie wykazałem się, stres - co mogę powiedzieć. Nowe otoeczenie (nie lubię tego gh, ale jak mus to mus : P ) więc zapomniałem kilka rzeczy, trochę omyłek miałem (ale żeby zrównoważyć, imo zabijałem). Conjure jednak bardziej mi pasuje z młotkiem u boku . A może jeszcze o sobie dam coś ciekawego, o jak bardzo. Ogólnie mieszkam w kozienicach (80km od warszawy, ale pewnie nikt nie wie gdzie to jest, as always...). Co tam jeszcze... chyba tyle, jak coś potrzeba to oczywiście mogę dodać.

Czekam z niecierpliwością na werdykt.

Ostatnio edytowany przez Zap (2008-09-02 18:48:21)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.podgorna.pun.pl www.tibiacity.pun.pl www.potterwarta.pun.pl www.dragongame.pun.pl www.gimnazjumwskorcu.pun.pl